3-dniowe warsztaty w Ochotnicy

Chór mieszany wyjechał na 3-dniowe warsztaty do Ochotnicy w dniach 26 - 28.06.2016 roku, by przygotować repertuar konkursowy na Festiwal Cantate Deo  w Rzeszowie.

Wjazd nastąpił w piątek 26.06.2016 roku o godz.8.00. Po przyjeździe na miejsce ok. godz. 11,30 i po rozlokowaniu się w pokojach, już dyrygent dr Antoni Stańczyk zarządził próbę w głosach.

Po obiedzie i krótkim odpoczynku, który niektórzy wykorzystali by poznać piękno miejscowej przyrody rozpoczęły się dalsze zajęcia w głosach, a po kolacji już odbyła się próba całego chóru.

I tak wyglądał również dzień następny z tą różnicą, że zamiast normalnej kolacji, właściciele ośrodka zaprosili na ognisko połączone z grillem -€“ jedzenie pyszne, a my przy acheter du cialis akompaniamencie akordeonu, na którym wygrywał Zbyszek Pietrzyk śpiewaliśmy już piosenki typu biesiadnego.

W niedzielę rano po śniadaniu prześpiewaliśmy cały repertuar festiwalowy, był też czas na zwiedzanie okolicy i po obiedzie wyjechaliśmy do Mielca by zdążyć na mecz reprezentacji polskiej w piłce nożnej EURO 2016.