Koncert kolęd i kwesta dla Filipka w Bazylice Mniejszej w Mielcu

W minioną niedzielę 28 grudnia 2014 roku ponad 100 osób zgromadziło się w Bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza w Mielcu na charytatywnym koncercie kolęd. Dla Filipka wystąpiła Mielecka Orkiestra Dęta Samorządowego Centrum Kultury, Chór „Melodia” pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego, Chór Mieszany „Melodia” pod dyrekcją Antoniego Stańczyka, a także zespół „Sound control”.

Czytaj więcej...

Występ w Kaplicy Św.Stanisława Kostki

26 grudnia 2014 roku, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Chór Męski już tradycyjnie od lat kilkunastu  bierze udział we Mszy Św. o godz.10.00 w Kaplicy Św. Stanisława Kostki w Mielcu.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim naszym chórzystom i sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia:
zdrowych i pogodnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku,
w którym mamy nadzieję również będziecie z nami.

Czytaj więcej...

Występ w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W dniu 30 listopada 2014 roku Chór Męski pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego oraz Chór Mieszany pod batutą Antoniego Stańczyka śpiewał na Mszy Świętej o godz.10.30 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Mielcu

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada 2014r w Mielcu uczciło również Towarzystwo Śpiewacze „Melodia” swoją obecnością pod Pomnikiem Wolności, oraz udziałem chóru męskiego w Koncercie Niepodległościowym w wykonaniu Mieleckiej Orkiestry Kameralnej.

Czytaj więcej...

Jubileuszowe odznaki TMZM dla Józefa Kamińskiego i TŚ Melodia

Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w Mielcu obchodzi w tym roku 50-lecie swojej działalności.  Z tej okazji 7 listopada 2014r w Centrum Wystawienniczo - Promocyjnym Samorządowego Domu Kultury w Mielcu odbyły się uroczystości jubileuszowe.

Czytaj więcej...

Pokaz uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego

W poniedziałek 16 czerwca 2014r o godz.18.00 odbył się pokaz uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego. Młodzi muzycy z dużym zaangażowaniem i swobodą po całorocznej nauce gry na instrumentach dali popis swoich umiejętności dla publiczności składającej się z najbliższej rodziny. Dużym aplauzem został przyjęty również popis dwóch młodych wokalistek.

Gratulujemy młodzieży i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie tego pokazu i życzymy wakacyjnego wypoczynku. Zapraszamy w nowym roku szkolnym.


ZOBACZ GALERIĘ

 


Festiwal Pieśni Religijnej Cantate Deo

W dniach 13 - 14 czerwiec 2014 roku odbył się Festiwal Pieśni Religijnej Cantate Deo organizowany przez Polski Związek Chórów i Orkiestr w Rzeszowie.

Chóry Towarzystwa Śpiewaczego „Melodia” pod batutą Antoniego Stańczyka wzięły udział w tym Festiwalu w dniu 14.06.2014r. Chór Męski „Melodia” wyśpiewał sobie III miejsce czego chórowi i Dyrygentowi serdecznie gratulujemy.