Społeczne Ognisko Muzyczne TŚ Melodia

Przy Towarzystwie Śpiewaczym „Melodia” działa Społeczne Ognisko Muzyczne które prowadzi naukę gry na instrumentach muzycznych przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli muzyki.
Nauka jest prowadzona na instrumentach klawiszowych, dętych i strunowych.

Do Ogniska Muzycznego przyjmowana  jest młodzież i dzieci od lat 7-miu. Nauka odbywa się w toku indywidualnym „Uczysz się sam ile chcesz”. Dwa razy w roku odbywa się popis uczniów, w okresie kolędowym  ( Boże Narodzenie ) oraz na zakończenie roku szkolnego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzysta z naszej oferty !


7 czerwca 2018r w sali nr 13 Samorządowego Centrum Kultury odbył się coroczny popis uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego "Melodia" kończący rok szkolny 2017 - 2018r. Popis ten był prezentacją efektów całorocznej pracy nauczycieli i uczniów. Szkoda, że z przyczyn obiektywnych (choroby, wyjazdy) nie mogli wystąpić wszyscy uczniowie. Zgromadzona licznie rodzina oklaskiwała gorąco popisy swoich pociech.
Zapraszamy serdecznie do kontynuowania nauki w naszym ognisku oraz zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby posiąść umiejętność gry na instrumentach muzycznych.


Nauczyciele Społecznego Ogniska Muzycznego w Mielcu

Elżbieta Kloch       -  KEYBOARD , PIANINOLeszek Gruszecki  -  KEYBOARD, AKORDEON, KLARNET, SAKSOFON


Izabela Klaus         -  GITARAWitold Góral          -   GITARA


Podobne tematy:
- Popis kolędowy uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Mielcu, 20.01.2016
- Występ uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego 15.01.2014
- Społeczne Ognisko Muzyczne TŚ Melodia