Koncert kolęd i kwesta dla Filipka w Bazylice Mniejszej w Mielcu

W minioną niedzielę 28 grudnia 2014 roku ponad 100 osób zgromadziło się w Bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza w Mielcu na charytatywnym koncercie kolęd. Dla Filipka wystąpiła Mielecka Orkiestra Dęta Samorządowego Centrum Kultury, Chór „Melodia” pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego, Chór Mieszany „Melodia” pod dyrekcją Antoniego Stańczyka, a także zespół „Sound control”.


Przed i po koncercie odbył się kwesta na rzecz chorego Filipka.
Mielecka Orkiestra Dęta Samorządowego Centrum Kultury
Chór Męski „Melodia” pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego
Bazylika Mniejsza pw. Św. Mateusza w Mielcu 28.12.2014r.
link do filmu: http://youtu.be/tzgQyimj-pU
Nagranie wideo: Zbigniew Wicherski


Chór Mieszany „Melodia” pod dyrekcją Antoniego Stańczyka,
Bazylika Mniejsza pw. Św. Mateusza w Mielcu 28.12.2014r.
link do filmu: http://youtu.be/CfvvLkqe59Q
Nagranie wideo: Zbigniew Wicherski


Chór Męski „Melodia” pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego ,
Bazylika Mniejsza pw. Św. Mateusza w Mielcu 28.12.2014r.
link do filmu: http://youtu.be/JANIS5wtXBA
Nagranie wideo: Zbigniew Wicherski


ZOBACZ Film na YT


Fot. Zbigniew Wicherski


Zaproszenie na Koncert kolęd
24.12.2014
W niedzielę 28 grudnia 2014 roku zapowiada się kolejne wydarzenie kulturalne, którego celem jest wsparcie chorego na nowotwór złośliwy Filipka. Specjalnie dla mielczan wystąpią mieleckie zespoły i chóry. Repertuar Świąteczny, a więc będzie bardzo „kolędowo”!

Ludzie dobrego serca nie zapominają o potrzebującym wsparcia Filipku i pracują nad przygotowaniem kolejnego koncertu, który ma na celu zbiórkę środków potrzebnych na leczenie chłopca. Filipek zachorował na nowotwór złośliwy. W pomoc przy zbieraniu środków na leczenie chłopca szybko włączyli się najbliżsi z jego otoczenia.

Dotychczas pomóc Filipkowi można było m.in. kupując ozdoby świąteczne na Jarmarku Świątecznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe, czy też biorąc udział w koncercie przedszkolaków w  Domu Kultury. To właśnie podczas tamtego koncertu frekwencja widzów przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

W niedzielę dla Filipka wystąpi Mielecka Orkiestra Dęta Samorządowego Centrum Kultury, Chór „Melodia” pod dyrekcją Macieja Fijałkowskiego, Chór Mieszany „Melodia” pod dyrekcją Antoniego Stańczyka, a także zespół „Sound control”. Przed i po koncercie odbędzie się kwesta na rzecz chorego Filipka.

Weź udział we wspaniałym, świątecznym koncercie i wesprzyj Filipka! Niedziela 28 grudnia br. o godz. 19:00 w Bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza w Mielcu!

Warto też przypomnieć, że już 5 stycznia 2015 w Papillon Club odbędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny dla Filipka.